آخرین اخبار دانشگاه پیام نور"فراگیر پیام نور"برنامه امتحانات پیام نور" تستی یا تشریحی پیام نور"سیستم گلستان پیام نور " reg.pnu.ac.ir "خبر های جنجالی پیام نور" نمونه سوال پیام نور"دکترا پیام نور "ارشد پیام نور "لیست منابع پیام نور"انتخاب واحد پیام نور"اخبار مراکز و واحد ها پیام نور"عکس های پیام نوری
پنجشنبه, ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۸

 

 

 

 دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

 

 دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

 دانلود پایان نامه گزارش کارشیوه‌های گسترش آموزش عالی با همکاری دانشگاه‌های آزاد و پیام نور بازنگری می شود

به گزارش اخبار پیام نور (payamnor.ir) مشاور عالی وزیر علوم با اشاره به بازبینی سیاست‌های توسعه آموزش عالی در بخش‌های دولتی و غیردولتی طی چند ماه اخیر، گفت: شیوه های گسترش آموزش عالی باهمکاری دانشگاه های آزاد و پیام نور بازنگری می شود.

 

دکتر جعفر توفیقی در جریان بازدید از مرکز اطلاع رسانی بازارکار جهاد دانشگاهی با اشاره به اهمیت حل مشکل بیکاری فارغ‌التحصیلان، گفت: حل این مشکل همکاری نهادهای مختلف ازجمله وزارت علوم را می‌طلبد و این وزارتخانه آمادگی لازم را در این رابطه دارد.

 

وی با اشاره به اینکه سال‌هاست که به دلیل ناهماهنگی بین توسعه آموزش عالی و نیاز بازارکار شاهد پدید‌ه‌ای به عنوان بیکاری دانش‌آموختگان دانشگاهی هستیم و ضرورت دارد تا به سرعت این موضوع مورد بحث و بررسی قرار گیرد افزود: در همین راستا لازم است تا وزارت علوم، سیاست‌های آموزش عالی را با توجه به نیازهای بازارکار تغییر هد.

 

مشاور عالی وزیر علوم با اشاره به اینکه تجدیدنظر در سیاست‌های آموزش عالی باید هم از نظر نوع و محتوای دروس و هم جمعیت فارغ‌التحصیلان و دانشجویان باشد افزود: از سوی دیگر بازارکار کشور نیز باید انعطاف بیشتری از خود نشان دهد.

 

توفیقی با اشاره به اینکه تجدیدنظر در سیاست‌های آموزش عالی باید هم از نظر نوع و محتوای دروس و هم جمعیت فارغ‌التحصیلان و دانشجویان باشد افزود: از سوی دیگر بازارکار کشور نیز باید انعطاف بیشتری از خود نشان دهد.

 

لازم به ذکر است که در جریان این بازدید، مهندس علیرضا زجاجی، مشاور رییس و مدیرکل حوزه ریاست جهاد دانشگاهی نیز دکتر توفیقی را همراهی کردند.

 

افزودن نظر


- نظراتی که به پیشرفت و تعمیق بحث کمک می کنند در مدت کوتاهی پس از دریافت به نظر دیگر بینندگان می رسد.
- نظرات حاوی الفاظ سبک یا هرگونه توهین، افترا، کنایه یا تحقیر نسبت به دیگران منعکس نمی ‏شوند.
- از نوشتن دیدگاهایتان با حروف فینگلیش جدا" خودداری کنید.


عناوین پربازدید
عضویت در خبرنامه


نام:

ایمیل:

افراد آنلاین
ما 27 مهمان آنلاین داریم