آخرین اخبار دانشگاه پیام نور"فراگیر پیام نور"برنامه امتحانات پیام نور" تستی یا تشریحی پیام نور"سیستم گلستان پیام نور " reg.pnu.ac.ir "خبر های جنجالی پیام نور" نمونه سوال پیام نور"دکترا پیام نور "ارشد پیام نور "لیست منابع پیام نور"انتخاب واحد پیام نور"اخبار مراکز و واحد ها پیام نور"عکس های پیام نوری
سه شنبه, ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۷

 

 

 

 دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-92 پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور

 دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

 دانلود پایان نامه گزارش کار

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات در پیام نور


تشکیل ستاد جهاد اقتصادی در پیام نور استان تهران/ کاربردی کردن پژوهش در زمینه جهاد اقتصادی

پایگاه خبری پیام نور (PAYAMNOR.IR) : رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران از تشکیل ستاد جهاد اقتصادی در راستای نامگذاری سال جاری به نام جهاد اقتصادی در دانشگاه پیام نور استان تهران خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پیام نور : ابراهیم پور ضمن اعلام این خبر در خصوص چگونگی شکل گیری ستاد جهاد اقتصادی در این دانشگاه گفت: مقدمات تشکیل این ستاد فراهم شده است و تا آخر فروردین ماه احکامش صادر می شود و در نهایت آغاز به کار می کند.

وی در پاسخ به این سوال که تحقق جهاد اقتصادی در دانشگاه پیام نور استان تهران به چه شکل خواهد بود، اظهار داشت: ما با تشکیل ستاد جهاد اقتصادی و تعیین اعضا و دبیر این ستاد سعی می کنیم از طریق فعال کردن دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی برای ارائه پایان نامه های کاربردی در زمینه های مختلف در تمامی رشته ها به دنبال شاخص های اقتصادی باشیم.
ابراهیم پور افزود: سعی می کنیم با ارتقای تولید دانش و تولید علم و کاربردی کردن پژوهش ها در زمینه جهاد اقتصادی مد نظر مقام معظم رهبری بتوانیم گام هایی را برداریم.
رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران همچنین با اشاره به برنامه های پیام نور مرکز تهران در سال جاری اظهار داشت: امسال بیشتر به دنبال این هستیم که شعار مقام معظم رهبری را با تشکیل ستادی در داخل پیام نور استان تهران عملیاتی کنیم.
وی با بیان اینکه برنامه های پیام نور استان تهران در سال جاری حول خدمت رسانی به دانشجویان خواهد بود، خاطرنشان کرد: امسال برنامه های ما حول محور خدمت رسانی بیشتر به دانشجویان، اساتید و کارمندان این دانشگاه است تا هم از لحاظ کیفیت و هم از جهات دیگر ارتقا پیدا کنیم.
رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران گفت: همچنین در سال جاری سعی می شود بحث تفویض اختیار به مراکز و واحدها پیگیری شود و از طرفی هم تقویت گروه های علمی و آموزشی در سال ۹۰ در رأس امور دانشگاه پیام نور قرار بگیرد.
 

افزودن نظر


- نظراتی که به پیشرفت و تعمیق بحث کمک می کنند در مدت کوتاهی پس از دریافت به نظر دیگر بینندگان می رسد.
- نظرات حاوی الفاظ سبک یا هرگونه توهین، افترا، کنایه یا تحقیر نسبت به دیگران منعکس نمی ‏شوند.
- از نوشتن دیدگاهایتان با حروف فینگلیش جدا" خودداری کنید.


عناوین پربازدید
عضویت در خبرنامه


نام:

ایمیل:

افراد آنلاین
ما 216 مهمان آنلاین داریم