آخرین اخبار دانشگاه پیام نور"فراگیر پیام نور"برنامه امتحانات پیام نور" تستی یا تشریحی پیام نور"سیستم گلستان پیام نور " reg.pnu.ac.ir "خبر های جنجالی پیام نور" نمونه سوال پیام نور"دکترا پیام نور "ارشد پیام نور "لیست منابع پیام نور"انتخاب واحد پیام نور"اخبار مراکز و واحد ها پیام نور"عکس های پیام نوری
چهارشنبه, ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۴۸

 

 

 

 

 

 دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

 

 دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

 

 

 دانلود پایان نامه گزارش کارافزایش ۱۵ درصدی شهریه دانشگاه پیام نور

به گزارش اخبار پیام نور (www.payamnor.ir)معاون اداری ، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور در مورد صدور احکام و پرداخت حقوق و مزایای کارکنان گفت: دانشگاه در دو ماه حدود ۵۰ هزار حکم صادر نشده از سال ۹۱ را صادر کرد و احکام سال ۹۳ کارکنان نیز در حال صدور بوده و و قرار بر این است که تا پایان خردادماه حقوق و مزایای کارکنان مطابق با مصوب دولت پرداخت شود.

دکتر صدری در مورد افزایش شهریه نیز گفت: طبق مصوبه هیات امنای دانشگاه ، شهریه دانشگاه پیام نور سالانه 15 درصد افزایش می یابد.

وی اظهار داشت: دانشگاه پیام نور دانشگاهی است که از محل درآمد شهریه اداره می شود اما با توجه به اینکه مدیریت دانشگاه به مسائل مالی دانشجویان و مناطق کمتر برخوردار توجه ویژه ای دارد ، مسائل مالی و معیشتی دانشجویان در افزایش شهریه در نظر گرفته می شود.
وی با عنوان اینکه شهریه دانشگاه پیام نور از شهریه دبستان هم کمتر است، گفت: این ویژگی دانشگاه پیام نور است که برای اقشار کم درآمد امکان تحصیل را فراهم کند و به طبع مخاطبان هم افزایش ناگهانی در شهریه را برنمی تابند.
دکتر صدری در مورد شهریه دانشجویان تحت پوشش بهزیستی گفت: طبق قراردادی که با بهزیستی منعقد شده ، شهریه افراد تحت پوشش 100 درصد از سوی بهزیستی پرداخت می شود و دانشگاه درصدی تخفیف برای شهریه این دسته از دانشجویان در قرارداد لحاظ کرده است.
وی با اشاره به افزایش ناگهانی شهریه دوره دکتری دانشگاه پیام نور در سال گذشته گفت: دانشجویان محق بودند چرا که آنها بر این باور حق هستند که شهریه اعلام شده قراردادی نانوشته بین دانشجویان و دانشگاه است و افزایش ناگهانی باعث به هم ریختگی برنامه های دانشجویان می شود . ما درصدد اصلاح هستیم اما باید پیشامد های اضطراری را هم مد نظر قرار داد چرا که دوره تحصیلات تکمیلی هزینه های بسیاری را برای دانشگاه در بردارد.
وی با اشاره به شرایط تخفیف شهریه کارکنان دانشگاه گفت: تخفیف شهریه 50 درصدی شهریه کارکنان دانشگاه که برای مدتی حذف شده بود، به روال قبل بازگشت ضمن اینکه نحوه اعمال هم به گونه ای تسهیل شد که کارکنان مجبور نباشند برای هر ترم نامه اشتغال به کار را ارائه دهند .
دکتر صدری بر ضرورت حفظ کرامت کارکنان تاکید کرد و افزود: از ترم آینده، شماره مستخدم کارکنان پیمانی و رسمی در سیستم گلستان لحاظ می شود و به طور خودکار تخفیف شهریه کارکنان محاسبه خواهد شد.

معاون اداری ، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور با اشاره به راه اندازی هتل 3 ستاره در مشهد ویژه کارکنان دانشگاه پیام نور ، گفت: این هتل با وجود شرایط بد جوی در بهمن ماه تا اواسط اسفند تجهیز و با شرکت سفر کارت برای مدیریت این هتل قرارداد منعقد شد. 75 درصد هزینه اقامت هتل از طریق دانشگاه و 25 درصد از کارکنان اخذ می شود.

 

نظرات 

 
#1 حقوقی ها ۱۱ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۳۴
بچه های حقوق توجه
سوال ۲۷ قواعد فقه ۱ ، سری سوال ۱ ، دو جواب صحیح داشت گزینه ۲ و ۴ -رشته حقوق ،ارجاع به ص ۱۴۷ تا ص ۱۴۹ کتاب،کد درس 1220293
سوال:معنی لا در لاضرر از دیدگاه امام خمینی
پاسخ :گزینه 2:لا نهی می باشد ، گزینه 4: در اجرای احکام حکومتی می باشد هر دو گزینه صحیح است ولی کلید گزینه 4 رو انتخاب کرده یه نفر خواهشا به فکس دسترسی داره اعتراض کنه
نقل قول
 

افزودن نظر


- نظراتی که به پیشرفت و تعمیق بحث کمک می کنند در مدت کوتاهی پس از دریافت به نظر دیگر بینندگان می رسد.
- نظرات حاوی الفاظ سبک یا هرگونه توهین، افترا، کنایه یا تحقیر نسبت به دیگران منعکس نمی ‏شوند.
- از نوشتن دیدگاهایتان با حروف فینگلیش جدا" خودداری کنید.


عناوین پربازدید
عضویت در خبرنامه


نام:

ایمیل:

افراد آنلاین
ما 9 مهمان آنلاین داریم