آخرین اخبار دانشگاه پیام نور"فراگیر پیام نور"برنامه امتحانات پیام نور" تستی یا تشریحی پیام نور"سیستم گلستان پیام نور " reg.pnu.ac.ir "خبر های جنجالی پیام نور" نمونه سوال پیام نور"دکترا پیام نور "ارشد پیام نور "لیست منابع پیام نور"انتخاب واحد پیام نور"اخبار مراکز و واحد ها پیام نور"عکس های پیام نوری
چهارشنبه, ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۹:۴۹

 

 

 

 

 

 دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

 

 دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

 

 

 دانلود پایان نامه گزارش کارشرایط جدید و نحوه نقل‌ و انتقال دانشجویان دانشگاه ها


به گزارش خبرگزاری پیام نور : دکتر محمود ملاباشی افزود: از آنجا که اکثر دانشگاه‌‌ها برای پذیرش دانشجویان انتقالی با مشکلاتی مواجه هستند بنابراین ترجیح داده شد که دانشجویان متقاضی در فرصت یک ماهه تقاضای خود را برای هر دو نیمسال اعلام کنند.

رییس سازمان امور دانشجویان با تشریح جدیدترین تغییرات ایجاد شده در شرایط نقل‌ و انتقال دانشجویان، اظهار کرد: امسال تنها در یک نوبت و در اردیبهشت ماه ثبت‌نام از متقاضیان نقل و انتقال انجام می‌گیرد و در این زمینه متقاضیان باید برای هر دو نیمسال تقاضای خود را ارائه دهند.

ثبت‌نام نقل‌ و انتقال تا آخر اردیبهشت ادامه دارد

وی با اشاره به شرایط قبلی ثبت‌نام برای نقل‌ و انتقال دانشجویی، اظهار کرد: تا پیش از این دانشجوی متقاضی انتقال و یا مهمانی باید درخواست خود را با ذکر مورد در اردیبهشت ماه هر سال برای نیمسال اول تحصیلی و آبان ماه هر سال برای نیمسال دوم تحصیلی به اداره آموزش دانشگاه مبدا تسلیم می‌کرد ولی از این به بعد تنها در اردیبهشت ماه برای هر دو نیمسال تحصیلی ثبت‌نام انجام می‌شود و درخواست دانشجویان هم برای نیمسال اول و هم دوم اعتبار دارد.
ثبت درخواست دانشجویان برای نیمسال اول و دوم اعتبار دارد

وی با بیان اینکه امسال برای نیمسال دوم ثبت‌نام مجدد نداریم، اظهار کرد: تنها موارد استثنایی که در نیمسال دوم مراجعه می‌کنند پیگیری خواهد بود.

مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری نقل و انتقال و مهمانی نداریم

رییس سازمان امور دانشجویان با بیان اینکه ثبت‌نام متقاضیان نقل‌وانتقال و میهمانی در مقاطع کاردانی و کارشناسی تا آخر اردیبهشت ماه ادامه دارد، به ایسنا خاطر نشان کرد: در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری نقل و انتقال و مهمانی نداریم.

ملاباشی با اشاره به برخی دیگر از شرایط نقل‌و انتقال دانشجویان با تشریح بخشهایی از آیین‌نامه مهمانی و انتقال دانشجویان دوره‌های کاردانی، کارشناسی دانشگاه‌ها، گفت: این آیین‌نامه به منظور تسهیل در مهمانی و انتقال دانشجویان به ویژه دانشجویان دختر متقاضی به نزدیکترین داشگاه محل زندگی تدوین شده است.

به گفته وی در این آیین نامه دانشگاه‌ها و موسسات به هشت گروه دسته بندی شده‌اند و این دسته بندی صرفا بر اساس فراوانی تقاضای مهمانی و انتقال دانشجویان بوده و نشان دهنده اولویت یا برتری دانشگاه‌ها نیست.

محدودیتهای نقل‌ و انتقال

وی با بیان اینکه بر اساس این آیین‌نامه انتقال از دوره شبانه به روزانه دانشگاه‌ها، از دانشگاه پیام‌نور به دوره‌های روزانه و شبانه دانشگاه‌ها و از موسسات به دانشگاه‌ها ممنوع می‌باشد، به ایسنا گفت: با این حال انتقال به عکس یا از دانشگاه پیام نور به موسسات با رعایت مفاد این آیین نامه بلامانع است.

رییس سازمان امور دانشجویان با بیان اینکه دانشگاه مبدا موظف است درخواست دانشجو را بررسی نموده و در صورت داشتن شرایط در نیمه اول خردادماه ریز نمرات دانشجو را به دانشگاه مقصد ارسال کند، تصریح کرد: دانشگاه مقصد مکلف است حداکثر تا ۱۰ شهریور ماه نتیجه را به دانشگاه مبدا و دانشجو اعلام کند.

در شرایط مساوی اولویت انتقال با دانشجویان دختر است

ملاباشی در خاتمه با بیان اینکه انتقال دانشجو در طول مدت تحصیل در هر مقطع تحصلیی فقط یک بار مجاز است، گفت: در تمامی موارد میهمانی مبنا، میهمانی، میهمانی دائم و انتقال و غیره با شرایط مساوی اولویت با دانشجویان دختر می‌باشد.

 

نظرات 

 
#2 پشتیبان ۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ساعت ۲۰:۲۲
باید از طریق دانشگاه خودتان پیگیری کنید. تنها راه اینه
نقل قول
 
 
#1 مریم ۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۱۳
با سلام سال 89 رشته روانشناسی در پیام نور قبول شدم بعد از گرفتن فوق دیپلم رشته زبان (البته انصراف دادم) منتظر گرفتن مدرک کاردانی بودم تا واحدهای گذرانده را انتقال بدهم متاسفانه با انتقال این واحدها موافقت نمیکنند، چون میگویند باید همان دو ترم اول قبولی درخواست میدادم.
با تشکر لطفاً راهنمایی بفرمایید.
نقل قول
 

افزودن نظر


- نظراتی که به پیشرفت و تعمیق بحث کمک می کنند در مدت کوتاهی پس از دریافت به نظر دیگر بینندگان می رسد.
- نظرات حاوی الفاظ سبک یا هرگونه توهین، افترا، کنایه یا تحقیر نسبت به دیگران منعکس نمی ‏شوند.
- از نوشتن دیدگاهایتان با حروف فینگلیش جدا" خودداری کنید.


عناوین پربازدید
عضویت در خبرنامه


نام:

ایمیل:

افراد آنلاین
ما 21 مهمان آنلاین داریم