آخرین اخبار دانشگاه پیام نور"فراگیر پیام نور"برنامه امتحانات پیام نور" تستی یا تشریحی پیام نور"سیستم گلستان پیام نور " reg.pnu.ac.ir "خبر های جنجالی پیام نور" نمونه سوال پیام نور"دکترا پیام نور "ارشد پیام نور "لیست منابع پیام نور"انتخاب واحد پیام نور"اخبار مراکز و واحد ها پیام نور"عکس های پیام نوری
چهارشنبه, ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۹:۴۵

 

 

 

 

 

 دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

 

 دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

 

 

 دانلود پایان نامه گزارش کارمصاحبه اختصاصی

مصاحبه اختصاصی با رئیس دانشگاه پیام نورمرکز مراغه

خبرگزاری پیام نور : مصاحبه اختصاصی با جناب آقای دکتر ناصر نیاپاک ریاست محترم دانشگاه پیام نور مرکز مراغه

 

خبرگزاری پیام نور: میشه خودتان را مختصر معرفی کنید؟:

ناصر نیاپاک هستم  متولد 1340 مراغه. بعد از اتمام جنگ تحمیلی برای ادامه تحصیل و همچنین فعالیت کاری به تهران رفتم 7 سال تهران زندگی کردم. سال 1377 به مراغه بازگشتم.

خبرگزاری پیام نور: میزان تحصیلات و رشته تحصیلی شما چیه؟

بنده در رشته مدیریت دولتی کارشناسی, رشته مدیریت مالی کارشناسی ارشد و در رشته اقتصاد ایران دکترا دارم.

 

خبرگزاری پیام نور: وقتی شما  به ریاست پیام نور مراغه منصوب شدین شرایط دانشگاه  از نظر امکانات و غیره در چه حدی بود؟

وقتی بنده مسئول این سمت شدم دانشگاه پیام نور مراغه امکاناتش در حد یک مدرسه بود.بعد از شروع ریاست بنده که توام با دولت نهم و دهم بود.با پیگیری های بنده و سیاستی که دولت نهم و دهم در رابطه با توسعه دانشگاها در پیش گرفت و حمایت دولت از پیام نور مراغه باعث شد در طول مدیریت بنده دانشگاه پیام نور مراغه از نظر ساختمان و امور عمرانی بطور 100 درصد رشد کند. از نظر تجهیزات سخت افزاری و امکانات حدود 5 برابر افزایش یافته از نظر رشته های تحصیلی از 18 رشته به 32 رشته افزایش یافته و همچنین توسعه رشته های مقطع کارشناسی ارشد نیز در دست اقدام است و رشته  ادبیات در مقطع کارشناسی ارشد تصویب و از مهرماه سال 1390 دانشجو میپذیردو همچنین مجوز رشته های هنر اخذ شده و از مهر ماه سال 1390 دانشجو می پذیریم.

خبرگزاری پیام نور: بعد از ریاست شما چه پروژه هایی به بهره برداری رسیده اند؟

توسعه آزمایشگاهها ,سایتهای کامیپوتر که سه نوع آزمایشگاه اضافه شده است. که شامل آزمایشگاه سخت افزار, آزمایشگاه فیزیک و آزمایشگاه شیشه گری میباشد.سایت تخصصی کامیپوتر که مجهز به فیبر نوری و شبکه اینترنت پر سرعت است که این سایت با هزینه ای نزدیک به 70 میلیون تومان به بهره برداری رسیده است

 

خبرگزاری پیام نور: اهداف آینده شما در رابطه با دانشگاه پیام نور مراغه ؟

اهدافی که در دانشگاه داریم به دو قسمت تقسیم بندی  شده است قسمت اول توسعه امکانات دانشگاه, تکمیل مسجد دانشگاه لازم به ذکر است که مسجد دانشگاه توسط خیرین توسعه میابد. تکمیل گلخانه آموزشی , اجرای پروژه سالن ورزشی و پروژه سلف دانشگاه , ساختمان اداری, تجهیز آزمایشگاها از برنامه های آینده ما در پیام نور مراغه است. فسمت دوم توسعه نرم افزاری و علمی دانشگاه است.

 

خبرگزاری پیام نور: اگر بخواهید از یکی از مسئولانی که در پیام نور مراغه مشغول خدمت هستند تشکر و قدردانی کنید ان عزیز چه کسی است؟

بنده اگر در مقام تشکر باشم با توجه به اینکه ما در اینجا یک مجموعه کامل و منظمی که تشکیل داده ایم از کل مجموعه تشکر میکنم  چون این دانشگاه از یک وحدت کامل و منظم تشکیل شده است. و کلیه اختلافاتی که قبلا حاکم بود حل شده و در بین کلیه کارکنان دانشگاه انسجام خاصی در جهت توسعه دانشگاه حاکم هست و همه در یک جهت باهم تلاش کرده اند و میکنند.

 

خبرگزاری پیام نور: بنظر شما برای پیشرفت جامعه از نظر علمی و فرهنگی از مردم مراغه خصوصا قشر دانشجو چه انتظاری دارید؟

به اعتقاد بنده برای پیشرفت سطح علمی و فرهنگی جامعه دانشجو و دانشگاه تاثیر گذار است . دانشجو باید کلا دانشجو محور باشدو دانشگاه هم پژوهش مهر باشد که اثرات دانشجویی و دانشجو محور بودن در جامعه قابل مشاهده خواهد بود.

 

خبرگزاری پیام نور: آیا به اهداف و برنامه هایی مد نظرتان بود تا الان به کدام یک از انها جامعه عمل پوشانیده اید؟

هدفهایی که 100 درصد رسیده ایم مثل انسجام بخشی در بخش های آموزش و مالی است. اما از بعد آموزش و  پرورش نیاز به برنامه های دراز مدتی هست که باید طراحی و اجرا شوند. که امروز بر اساس برنامه ها و گامهایی برداشته شده است تا انتظاراتی که مقام معظم رهبری از دانشگاها دارد بر آورده شود. و از جمله علم  و توام با ایمان و معنویت و همچنین بومی سازی علم دانشگاهی است.

 

خبرگزاری پیام نور: در پایان اگر پیغامی دارید بفرمایید

در هر شهری که دانشگاه است. در وحله اول تاثیرگذاری در سطح شهر و اثرات مثبت دانشگاه در فرهنگ عمومی شهر است در وحله دوم دانشگاه باید در جهت اهداف و برنامه های توسعه ای نظام جمهوری اسلامی بخصوص با در نظر گرفتن اهداف و سند چشم انداز 20 ساله مقام معظم رهبری برای سال 1404 ندوین و ارائه نموده اند. امیدوارم همه ما چه مسئولان و چه دانشجویان با تمام سعی و تلاش خود در این جهت گام برداریم

 

با  تشکر فراوان از روابط عمومی دانشگاه پیام نور مراغه که شرایط این مصاحبه مهیا کردند.

آخرین بروزرسانی (شنبه, ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۲۲:۴۳)

 
عناوین پربازدید
عضویت در خبرنامه


نام:

ایمیل:

افراد آنلاین
ما 17 مهمان آنلاین داریم