آخرین اخبار دانشگاه پیام نور"فراگیر پیام نور"برنامه امتحانات پیام نور" تستی یا تشریحی پیام نور"سیستم گلستان پیام نور " reg.pnu.ac.ir "خبر های جنجالی پیام نور" نمونه سوال پیام نور"دکترا پیام نور "ارشد پیام نور "لیست منابع پیام نور"انتخاب واحد پیام نور"اخبار مراکز و واحد ها پیام نور"عکس های پیام نوری
چهارشنبه, ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۹:۳۹

 

 

 

 

 

 دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

 

 دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

 

 

 دانلود پایان نامه گزارش کار

آخرین اخبار


اخبار حاشيه اي پبام نور

اسفندیار رحیم مشایی در آزمون کارشناسی ارشد پیام نور 90 شرکت کرد

به گزارش خبرگزاری پیام نور (payamnor.ir) به نقل از فارس، اسفندیار رحیم مشایی رئیس دفتر رئیس جمهور بعدازظهر امروز جمعه در آزمون دوره‌های فراگیر دانشگاه پیام نور مقطع کارشناسی ارشد شرکت کرد.

 

دانشگاه پیام نور در ۲۲ کشور دنیا مرکز دانشگاهی دارد

خبرگزاری پیام نور ( PAYAMNOR.IR ): قائم مقام دانشگاه پیام نور کشور گفت: هم اکنون در 520 نقطه کشور و 22 کشور جهان مرکز دانشگاهی پیام نور وجود دارد.

به گزارش خبرگزاری پیام نور  : سعید حسامی افزود: هم اکنون از ۵۰ کشور دنیا دانشجوی پیام نور داریم و این دانشگاه به عنوان ابر دانشگاه جهان اسلام مطرح است.

 

ترک‌تحصیل کرده‌ها به دانشگاه پیام نور می آیند

خبرگزاری  پیام نور ( PAYAMNOR.IR  ) : مدیرکل امور دانشجویان داخل وزارت علوم در اعلام نحوه بازگشت ترک‌تحصیلکردگان آموزش عالی به دانشگاه گفت: دانشجویان انصرافی برای اینکه بتوانند بدون شرکت مجدد در کنکور دوباره دانشجو شوند باید درخواست را به کمیسیون موارد خاص دانشگاهی که انصراف داده تحویل دهند.

به گزارش خبرگزاری  پیام نور  : مجتبی بذرافشان در این باره گفت: ممکن است کمیسیون موارد خاص دانشگاه نسبت به بازگشت دانشجوی انصرافی‌اش مساعدت کند و اجازه دهد که فرد با وجود اینکه مدتی از ترک تحصیلش گذشته اما مجدداً به دانشگاهی که از آن انصراف داده است بازگردد.

 

بررسی عملکرد دانشگاه پیام نور در کمیسیون آموزش مطرح نشده است

خبرگزاری پیام نور ( PAYAMNOR.IR ) : عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی عملکرد دانشگاه پیام نور گفت: این موضوع در کمیسیون آموزش مطرح نشده و از سوی نمایندگان دیگری مطرح شده است که حالا ممکن است در دستور کار کمیسیون آموزش نیز قرار بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری پیام نور سعدالله نصیری قیداری ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: بحث بر سر عملکرد دانشگاه پیام نور عمده اشکال آن در دوره جدید نیست یعنی مربوط به دوره

آخرین بروزرسانی (شنبه, ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۲۳:۲۱)

 

شرکت کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور سیستان وبلوچستان در تجمع ضدصهیونیستی درحمایت از مردم بحرین

خبرگزاری پیام نور  ( PAYAMNOR.IR ) : دانشجویان و کارکنان دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان، در تجمع اعتراض آمیز علیه شیوخ آمریکایی منطقه و آمریکا و اسرائیل جنایت کار شرکت کردند

به گزارش خبرگزاری پیام نور این راهپیمایی در دانشگاه سیستان وبلوچستان برگزار گردید و شرکت کنندگان ضمن سر دادن شعار علیه جنایت کاران جنگی حاضر در بحرین حمایت خود را از انقلاب های اسلامی جدید در منطقه اعلام داشتند .دانشگاهیان تظاهر کننده ضمن محکوم کردن حمایت های بی چون و چرای غرب و خصوصاً آمریکا از رژیم عربستان،پرچم آمریکا واسرائیل را هم به آتش کشیدند.

آخرین بروزرسانی (شنبه, ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۲۳:۲۱)

 

پاسخ رئیس دانشگاه پیام نور به ۷نماینده مجلس/ سرانجام پولهای جمع شده برای یک واحدپیام نور

خبرگزاری  پیام نور ( PAYAMNOR.IR ) :زیاری در خصوص پاسخگویی به سئوالات 7 نماینده مجلس شورای اسلامی که از وضعیت این دانشگاه گله مند هستند گفت: همه چیز شفاف است و هیچگاه خلاف قانون عمل نکرده ایم و تاکید می کنم پرسش نمایندگان مجلس شورای اسلامی قابل پاسخگویی است.

به گزارش خبرگزاری پیام نور به نقل از خبرگزاری مهر :حسن زیاری با بیان اینکه پرسش نمایندگان مجلس شورای اسلامی قابل پاسخگویی است، گفت: درآمدهای دانشگاه پیام نور شفاف است و وقتی قانون داریم که نمی توان خلاف قانون عمل کرد.

وی تاکید کرد: قبول دارم که در حوزه اطلاع رسانی ضعف داریم و ضعیف عمل کرده ایم که البته در این مورد نیز هرچند کارهای بزرگی در دانشگاه انجام می شود اما نمی خواهیم خبررسانی وسیع و گسترده صورت گیرد.

وی افزود: بیشتر بحث هایی که در خصوص وضعیت دانشگاه پیام نور از سوی این ۷ نماینده مجلس شورای اسلامی مطرح شده جنبه رسانه ای داشته است. بعضی مواردی که توسط این افراد بیان شده ناشی از نقص اطلاعات، داشتن اطلاعات اشتباه و یا بی خبری آنان از وضعیت دانشگاه است.

آخرین بروزرسانی (شنبه, ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۲۳:۲۳)

 

کمیسیون اصل از “تخلفات مالی ” در دانشگاه پیام‌نور گزارش تهیه میکند

خبرگزاری پیام نور ( PAYAMNOR.IR ) : همزمان با پایان یافتن بازرسی میدانی کارشناسان کمیسیون اصل 90 مجلس از دانشگاه پیام نور، در روزهای آینده گزارش تخلفات در این دانشگاه در صحن کمیسیون بررسی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری پیام نور به نقل از خبرگزاری فارس: غلامرضا اسداللهی نماینده مردم تربت جام و عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به اتمام بازرسی کارشناسان این کمیسیون از دانشگاه پیام نور، گفت: پس از پایان یافتن بازرسی‌ها، گزارش بازرسی میدانی کمیسیون اصل ۹۰ از این دانشگاه را نیز تکمیل کرده‌ایم؛ نقطه‌نظرات کسانی که در این زمینه دخیل بوده‌اند نیز اخذ شده و احتمالا هفته آینده گزارش آن به هیئت رئیسه کمیسیون ارائه خواهد شد.

آخرین بروزرسانی (شنبه, ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۲۳:۲۳)

 
مطالب بیشتر...
عناوین پربازدید
عضویت در خبرنامه


نام:

ایمیل:

افراد آنلاین
ما 22 مهمان آنلاین داریم