آخرین اخبار دانشگاه پیام نور"فراگیر پیام نور"برنامه امتحانات پیام نور" تستی یا تشریحی پیام نور"سیستم گلستان پیام نور " reg.pnu.ac.ir "خبر های جنجالی پیام نور" نمونه سوال پیام نور"دکترا پیام نور "ارشد پیام نور "لیست منابع پیام نور"انتخاب واحد پیام نور"اخبار مراکز و واحد ها پیام نور"عکس های پیام نوری
شنبه, ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۶

 

 

 

 

 

 دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

 

 دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

 

 

 دانلود پایان نامه گزارش کاربرگزاری سومین دوره مسابقات برنامه نویسی در دانشگاه پیام نور کازرون

خبرگزاری پیام نور ( PAYAMNOR.IR ): مسابقات برنامه نویسیACM توسط انجمن علمی کامپیوتر در دانشگاه پیام نور مرکز کازرون برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری خبری پیام نور به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز کازرون، عباسی  رئیس مرکز ضمن باز دید از این مسابقه بر برگزاری چنین مسابقاتی تا کید و اظهار امیدواری نمود که با برگزاری این برنامه ها  بتوان هم تئوری را با عمل مرتبط نمود و هم به تقویت انگیزه دانشجویان کمک نمود.

 

سروش از اعضای انجمن علمی کامپیوتر ، این مسابقه با حضور ۸ تیم سه نفره در دو مرحله برگزار می شود.

وی در ادامه گفت: نام شرکت کمپانی در آمریکاست که تحقیقاتی در این زمینه ارائه می دهد. این مسابقات را دانشگاه صنعتی شریف در ایران اجرا می کند. ACM مسابقات بین المللی است که در دو دوره پیش اجرا شده و دوره سوم آن هم اکنون در حال اجرا می باشد.

سروش اهداف برگزاری مسابقاتACM رابالا رفتن سطح علمی و انگیزه دانشجویان خواند و در رابطه با اجرای مسابقات گفت که تعداد۴سوال از هر تیم پرسیده می شود وبه هر تیم ۴ بادکنک اختصاص داده می شود که گروهی که بیشترین امتیاز را کسب کند به مرحله شهرستانی راه می یابد.

ایشان در پایان تصریح کرد:  در این دوره از مسابقات تیم آقایان زارع و حکیمی و قدومی مقام اول،  تیم آقایان رشیدی و نیکنام مقام دوم و  تیم خانم ها باسره و پاکدل و جوکار  مقام سوم را کسب نمودند.  در ضمن تیم های برتر این مسابقات که با حضور کلیه دانشگاههای شهرستان به میزبانی دانشگاه پیام نور برگزار می شود راه می یابند

آخرین بروزرسانی (شنبه, ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۲۲:۴۷)

 

افزودن نظر


- نظراتی که به پیشرفت و تعمیق بحث کمک می کنند در مدت کوتاهی پس از دریافت به نظر دیگر بینندگان می رسد.
- نظرات حاوی الفاظ سبک یا هرگونه توهین، افترا، کنایه یا تحقیر نسبت به دیگران منعکس نمی ‏شوند.
- از نوشتن دیدگاهایتان با حروف فینگلیش جدا" خودداری کنید.


عناوین پربازدید
عضویت در خبرنامه


نام:

ایمیل:

افراد آنلاین
ما 79 مهمان آنلاین داریم