آخرین اخبار دانشگاه پیام نور"فراگیر پیام نور"برنامه امتحانات پیام نور" تستی یا تشریحی پیام نور"سیستم گلستان پیام نور " reg.pnu.ac.ir "خبر های جنجالی پیام نور" نمونه سوال پیام نور"دکترا پیام نور "ارشد پیام نور "لیست منابع پیام نور"انتخاب واحد پیام نور"اخبار مراکز و واحد ها پیام نور"عکس های پیام نوری
شنبه, ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۵۱

 

 

 

 

 

 دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

 

 دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

 

 

 دانلود پایان نامه گزارش کاراشتباه پیام نور در طراحی سئوالات یک درس/ امتحان دوباره برگزار می‌شود

خبرگزاری پیام نور ( PAYAMNOR.IR ) : رئیس مرکز آزمون دانشگاه پیام نور از برگزاری آزمون مجدد درس آمار رشته علوم اجتماعی خبر داد و گفت: امتحان مجدد این درس در تابستان یا نیمسال نخست تحصیلی ۹۱ -۹۰ برگزار می شود و علت برگزاری این آزمون اشتباه در طراحی سئوالات بود.

به گزارش خبرگزاری پیام نور :محمدهادی امین ناجی  در ارتباط با علت برگزاری مجدد آزمون درس آمار رشته علوم اجتماعی دانشگاه پیام نور، گفت: سئوالات این درس خارج از منبع طراحی شده بود که دانشجویان نسبت به نمرات خود اعتراض داشتند. بنابراین دانشگاه پیام نور امتحان دوباره این درس را در تابستان و یا نیمسال نخست تحصیلی ۹۱ – ۹۰ برگزار می کند.

 

وی افزود: در صورتیکه دانشجویان در تابستان به مسافرت می روند، می توانند در نیمسال نخست سال تحصیلی امتحان این درس را بدهند.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه پیام نور، از عدم پرداخت شهریه برای این درس توسط دانشجویان خبر داد و گفت: دانشجویانی که بار دیگر می خواهند این درس را امتحان دهند نیازی به پرداخت شهریه ندارند و حتی می توانند درس آمار را خارج از سقف انتخاب واحد انتخاب کنند. به عنوان مثال اگر دانشجویان تنها می توانند ۱۸ واحد درسی را در یک ترم انتخاب کنند، درس آمار که دو واحد است به این انتخاب واحد افزوده می شود اما شهریه ای بابت این یک درس از آنان توسط دانشگاه دریافت نخواهد شد.

به گفته امین ناجی، طراحی خارج از منبع سئوالات اشتباه دانشگاه پیام نور بود که در ترمهای بعدی بدون دریافت شهریه، آزمون این درس برگزار می شود.

امین ناجی، به علت طراحی خارج از منبع سئوالات اشاره کرد و گفت: طراحی حدود ۶ هزار عنوان درسی احتمال خطا دارد که ممکن است در یک لحظه توسط ماشین یا اشخاص این اشتباه دیده نشود.

آخرین بروزرسانی (شنبه, ۰۸ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۱۳:۰۴)

 

نظرات 

 
#11 سرکاری ۱۸ تیر ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۵۳
باسلام میخواستم نتیجه اعتراض دانشجویان ارشد بیوشیمی نسبت به سوالات درس روشهای بیوشیمی وبیوفیزیک رابدانم باتشکر
نقل قول
 
 
#10 پشتیبان ۰۸ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۱۳:۰۷
نقل قول دانشجو:
سلام.دانشجوی رشته آمار هستم.تاریخ5 دی امتحان مبانی کامپیوتر وبرنامه نویسی دادم درصورتی که 3 تا از تستها اشکال داشت ومن هم یک تست کم دارم تا این درس را پاس کنم و درصورتی که سایت گلستان هم بسته است ،لطفإ راهنمایی کنید چکار کنم.


باید صبر کنید سیستم گلستان باز شود و اعتراض خودتان را ثبت کنید
نقل قول
 
 
#9 دانشجو ۰۷ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۲۰:۵۱
سلام.دانشجوی رشته آمار هستم.تاریخ5 دی امتحان مبانی کامپیوتر وبرنامه نویسی دادم درصورتی که 3 تا از تستها اشکال داشت ومن هم یک تست کم دارم تا این درس را پاس کنم و درصورتی که سایت گلستان هم بسته است ،لطفإ راهنمایی کنید چکار کنم.
نقل قول
 
 
#8 پشتیبان ۱۷ دی ۱۳۹۰ ساعت ۱۳:۵۶
نقل قول پریسا:
سلام دانشجویان کشاورزی نیز اعتراضی در خصوص امتحان پایان ترم درس فیزیک 1 دارند که نمیتوانیم اعتراض کنیم به علت بسته بودن سایت چاره ای در این باره برای ما بفرماییدباید صبر کنید تا سایت باز شود بعد اعتراض خود را اعلام کنید
نقل قول
 
 
#7 پریسا ۱۷ دی ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۴۸
سلام دانشجویان کشاورزی نیز اعتراضی در خصوص امتحان پایان ترم درس فیزیک 1 دارند که نمیتوانیم اعتراض کنیم به علت بسته بودن سایت چاره ای در این باره برای ما بفرمایید
نقل قول
 
 
#6 پشتیبان ۱۷ دی ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۲۵
نقل قول دانشجو:
آفرین به این سوادتون آخه .... یک اشتباه رو چند بار تکرار میکنن ؟ مگه وقت دانشجوی بیچاره علف هرزه که بیاره بریزه رو .... . چرا تو اون یکی دانشگاهها از این خبرها نیست . ..... . دلم خنک شد .


ارسال شما بدلیل استفاده از کلمات نا مناسب ویرایش شد لطفا ادب و زاکت داشته باشید
نقل قول
 
 
#5 پشتیبان ۱۷ دی ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۲۴
نقل قول جعفرصرافزاده بدر:
در واحد كرج اجازه انتخاب واحد خارج از سقف داده نشده وهمچنين هزينه واحد مذكور هنوز كسر نگرديده است


بر حسب معدل میتوانید اقدام به تعداد واحد کنید. هزینه هم کم میشود بعدا بستکار براتون زده میشود نگران نباشید
نقل قول
 
 
#4 پشتیبان ۱۷ دی ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۲۳
نقل قول دانشجو:
سلام.من دانشجو پیام نور زاهدان رشته مهندسی اب و خاک هستم.ما تاریخ ششم برج ده امتحان فیزیک دادیم .سر جلسه متوجه شدیم همه ی سوالا واسه رشته ی زیسته الان باید چیکار کنیم هر کاری کردیم نشد تو سیستم گلستان اعتراض بزنیم و دانشگاه هم پاسخگو نیست تو رو خدا رهنمایی کنید؟به ادرس زیر برید نحوه اعتراض توضیح داده شده است

http://pnu-club.com/pnu.thread44146.html
نقل قول
 
 
#3 دانشجو ۱۲ دی ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۳۷
سلام.من دانشجو پیام نور زاهدان رشته مهندسی اب و خاک هستم.ما تاریخ ششم برج ده امتحان فیزیک دادیم .سر جلسه متوجه شدیم همه ی سوالا واسه رشته ی زیسته الان باید چیکار کنیم هر کاری کردیم نشد تو سیستم گلستان اعتراض بزنیم و دانشگاه هم پاسخگو نیست تو رو خدا رهنمایی کنید؟
نقل قول
 
 
#2 جعفرصرافزاده بدر ۰۸ آذر ۱۳۹۰ ساعت ۱۴:۰۹
در واحد كرج اجازه انتخاب واحد خارج از سقف داده نشده وهمچنين هزينه واحد مذكور هنوز كسر نگرديده است
نقل قول
 

افزودن نظر


- نظراتی که به پیشرفت و تعمیق بحث کمک می کنند در مدت کوتاهی پس از دریافت به نظر دیگر بینندگان می رسد.
- نظرات حاوی الفاظ سبک یا هرگونه توهین، افترا، کنایه یا تحقیر نسبت به دیگران منعکس نمی ‏شوند.
- از نوشتن دیدگاهایتان با حروف فینگلیش جدا" خودداری کنید.


عناوین پربازدید
عضویت در خبرنامه


نام:

ایمیل:

افراد آنلاین
ما 15 مهمان آنلاین داریم