آخرین اخبار دانشگاه پیام نور"فراگیر پیام نور"برنامه امتحانات پیام نور" تستی یا تشریحی پیام نور"سیستم گلستان پیام نور " reg.pnu.ac.ir "خبر های جنجالی پیام نور" نمونه سوال پیام نور"دکترا پیام نور "ارشد پیام نور "لیست منابع پیام نور"انتخاب واحد پیام نور"اخبار مراکز و واحد ها پیام نور"عکس های پیام نوری
چهارشنبه, ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۱۳

 

 

 

 

 

 دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

 

 دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

 

 

 دانلود پایان نامه گزارش کاراخبار کارشناسی ارشد پيام نور

آغاز توزیع کارت کنکور ارشد- امکان ثبت علاقمندی پیام‌نور و غیرانتفاعی

مشاور سازمان‌ سنجش با اشاره به جزئیات توزیع کارت ورود به جلسه و برگزاری آزمون‌ ورودی‌ تحصیلات‌ تکمیلی‌ سال ۹۱ گفت: توزیع کارت ورود به جلسه برای ۹۳۰ هزار و ۱۷۲ نفر در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ آغاز شد.

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: ۹۳۰ هزار و ۱۷۲ داوطلب در ۱۳۱ کد رشته و ۸۷ هزار و ۳۱۴ نفر داوطلب نیز در  ۶۴ کدرشته امتحانی شناور ثبت نام کرده اند و از همین رو ۱ میلیون و ۱۷ هزار و ۴۸۶ کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد صادر شده است.

وی افزود: از میان کارتهای صادره شده ۵۱۰ هزار و ۳۱۷ کارت متعلق به زنان و ۵۰۷ هزار و ۱۶۹ کارت متعلق به مردان است.

 

فراهم شدن امکان استفاده دانشجویان کارشناسی ارشد از کلاسهای الکترونیکی

خبرگزاری پیام نور- آموزش الکترونیکی جایگزین آموزش سنتی در دانشگاه پیام نور می شود
به گزارش خبرگزاری پیام نور, سرپرست دانشگاه پیام نور استان فارس گفت: امكان استفاده از كلاسهاي الكترونيكي براي   تمامي دانشجويان مقطع كارشناسي ارشد دانشگاه پيام نور فراهم شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان فارس،دکتر سعید مظلومیان با بیان اینکه علاوه بر دانشجویان مجازی،از این پس دانشجویان رشته های کارشناسی ارشد نیز می توانند با مراجعه به سامانه آموزش الکترونیکی به نشانی http://lms.pnu.ac.ir   از کلاسهای آموزشی دراینترنت استفاده نمایند.

آخرین بروزرسانی (پنجشنبه, ۲۹ دی ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۲۶)

 

پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز و رتبه اول کارشناسی در مقطع کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۱-۹۰

به گزارش خبرگزاری پیام نور, پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز و رتبه اول کارشناسی در مقطع کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۱-۹۰

 

جایگاه دانشگاه پیام نور در نقشه جامع علمی/ بیشترین قبولی در ارشد را داریم

خبرگزاری پیام نور (PAYAMNOR.IR ) : معاون اداری و مالی دانشگاه پیام نور با اشاره به نقشه جامع علمی کشور به ارزیابی جایگاه دانشگاه پیام نور در این نقشه پرداخت.

به گزارش خبرگزاری پیام نور : محمود کی منش با اشاره به جایگاه دانشگاه پیام نور در نقشه جامع علمی کشور گفت: دانشگاه پیام نور در نقشه جامع علمی کشور جایگاه خود را یافته و در مقایسه با چند سال گذشته موفقیتهای بسیاری کسب کرده است.

 

پیام نور در کیش و عسلویه امسال دانشجوی کارشناسی ارشد می پذیرد

خبرگزاری پیام نور : معاون آموزش و سنجش دانشگاه پیام نور از ایجاد تاخیر در پذیرش دانشجویان کارشناسی ارشد در واحدهای بین المللی کیش و عسلویه این دانشگاه ابراز تاسف کرد و گفت: نخستین دوره پذیرش داوطلبان در واحد های یادشده، امسال انجام می شود.

عبدالله معتمدی افزود: با اینکه مجوز پذیرش دانشجو در واحدهای کیش و عسلویه، صادر شده اما هنوز برخی موانع در این راه وجود دارد که اگر در فروردین ماه به جمع بندی نهایی برسیم کلاس های درس دانشجویان این دوره ها را به صورت فشرده،‌ در نیمسال دوم ۹۰-۸۹ برگزار خواهد شد.
به گفته معاون دانشگاه پیام نور، درصورت آماده نشدن شرایط موردنظر برای تشکیل کلاس های درس دانشجویان واحدهای کیش و عسلویه در بهار ۱۳۹۰، تحصیل این دانشجویان از ترم مهر، آغاز خواهد شد.

آخرین بروزرسانی (شنبه, ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۲۳:۱۳)

 
مطالب بیشتر...
عناوین پربازدید
عضویت در خبرنامه


نام:

ایمیل:

افراد آنلاین
ما 25 مهمان آنلاین داریم