آخرین اخبار دانشگاه پیام نور"فراگیر پیام نور"برنامه امتحانات پیام نور" تستی یا تشریحی پیام نور"سیستم گلستان پیام نور " reg.pnu.ac.ir "خبر های جنجالی پیام نور" نمونه سوال پیام نور"دکترا پیام نور "ارشد پیام نور "لیست منابع پیام نور"انتخاب واحد پیام نور"اخبار مراکز و واحد ها پیام نور"عکس های پیام نوری
چهارشنبه, ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۲۵

 

 نمونه سوالات نیمسال اول 93-92 پیام نور

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور

کاریابی | میهن کار

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات در پیام نور
آخرین اخبار


آخرین اخبار پیام نور

با دستور حسن زیاری رئیس مرکز آزمون دانشگاه پیام نور تغییر کرد

به گزارش خبرگزاری پیام نور : رئیس سابق مرکز آزمون دانشگاه پیام نور ( محمدهادی امین ناجی) با حکم حسن زیاری (رئیس دانشگاه پیام نور) به بخش مدیریت برنامه ریزی آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور منتقل شد.

همچنین به دستور رئیس دانشگاه پیام نور، بهنوش سلیم بهرامی در کسوت رئیس مرکز آزمون دانشگاه پیام نور منصوب شد.

 

اجباری شدن دانشگاهها به برگزاری جشن فارغ التحصیلی

به گفته یک مقام مسئول وزارت علوم، به علت بی نظمی در برگزاری جشن دانش آموختگی در دانشگاهها، دستورالعمل برگزاری آیین جشن دانش آموختگی به دانشگاهها ابلاغ شد که براساس آن دانشگاهها موظف به برگزاری این مراسم شدند.

به گزارش خبرگزاری پیام نور به نقل از مهر : مدیر کل نظارت و ارزیابی فرهنگی وزارت علوم با اعلام این خبر به جزئیات دستورالعمل برگزاری آیین جشن دانش آموختگی دانشگاهها که با تایید وزیر علوم به دانشگاههای کشور ابلاغ شد، پرداخت.

 

امکان افزایش ده درصدی شهریه های پیام نور

به گزارش خبرگزاری پیام نور ,حسن زیاری در نشست خبری با بیان اینکه صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم سال گذشته مبلغ ۱۰میلیارد تومان برای اعتبار دانشگاه پیام نور در نظر گرفت، گفت: برخی دانشجویان پیام نور حتی تا زمان صدور کارت ورود به جلسه امتحانات

امکان پرداخت شهریه خود یا بخشی از آن را نداشتند که هیئت امنای دانشگاه پیام نور تصویب کرد یک و نیم درصد از درآمد اختصاصی سال ۹۱ خود را برای صندوق وام دانشجویان این دانشگاه در نظر گیرد.

 

افزایش رتبه دانشگاه پیام نور در دنیا از ۴۵۰۰ به ۲۲۰۰

به گزارش خبرگزاری پیام نور : قائم مقام دانشگاه پیام نور با بیان اینکه، افزایش رتبه پیام نور در جهان از ۴۵۰۰ به ۲۲۰۰ نشانه توسعه کیفیت در آموزش به عنوان اولویت در این دانشگاه است، خاطر نشان کرد: همچنین در داخل کشور نیز جایگاه دانشگاه پیام نور از لحاظ مسائل کیفی از جایگاه ۲۲ به رتبه ۱۵ دانشگاه‌های کشور رسیده است.

 

طرح جدید دانشگاه پیام‌نور برای برگزاری آزمون‌ها در محل سکونت دانشجو

قائم مقام رئیس دانشگاه پیام‌نور کشور یکی از برنامه‌های اين دانشگاه را برگزاری آزمون در محل سکونت دانشجو اعلام کرد و گفت: با این کار دیگر نیازی نيست دانشجو به شهر محل قبولی سفر کند.

به گزارش خبرگزاری پیام نور، سعید حسامی شب گذشته در جمع خیرین و نیکوکاران دانشگاه پیام نور اوز استان فارس اظهار داشت: باوجود آنكه دانشگاه پیام نور جزو دانشگاه های شهریه بگیر است؛ اما شهریه این دانشگاه نسبت به همه دانشگاه های دیگر کمتر بوده و در واقع دانشگاه ارزان و در دسترس مردم است.

آخرین بروزرسانی (دوشنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۱۸:۴۶)

 

تبلیغ پذیرش بدون آزمون دانشگاه پیام نور كذب محض است

به گزارش خبرگزاری پیام نور به نقل از ایرنا,رئیس دانشگاه پیام نور تبلیغات پذیرش بدون آزمون دانشجو در این دانشگاه را تکذیب کرد و از شهروندان، دانشجویان و خانواده های آنها خواست نسبت به پیامک هایی که از مبدا نامعلوم ارسال می شود توجهی نکنند.حسن زیاری از ارسال پیامک هایی با مضمون تبلیغاتی پذیرش دانشجوی پیام نور بدون آزمون انتقاد کرد و گفت: روند پذیرش دانشجو در دانشگاه پیام نور کاملاً بر اساس ضوابط تعیین شده در وزارت علوم و سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود.

 

صورت جلسه شورای آموزشی دانشگاه پیام نور مورخ 10 دی 1390

 

 
مطالب بیشتر...
عناوین پربازدید
عضویت در خبرنامه


نام:

ایمیل:

افراد آنلاین
ما 21 مهمان آنلاین داریم