آخرین اخبار دانشگاه پیام نور"فراگیر پیام نور"برنامه امتحانات پیام نور" تستی یا تشریحی پیام نور"سیستم گلستان پیام نور " reg.pnu.ac.ir "خبر های جنجالی پیام نور" نمونه سوال پیام نور"دکترا پیام نور "ارشد پیام نور "لیست منابع پیام نور"انتخاب واحد پیام نور"اخبار مراکز و واحد ها پیام نور"عکس های پیام نوری
پنجشنبه, ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۰

 

 

 

 دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

 

 دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

 دانلود پایان نامه گزارش کاراخبار مهم و ویژه

سازمان سنجش وضعیت مغایرت معدل های کارشناسی ارشد پیام نور را مشخص کرد

به گزارش اخبار پیام نور (payamnor.ir) براساس اطلاعات بدست آمده کمیسیون موارد خاص سازمان سنجش و آموزش کشور ثبت نام و ادامه تحصیل پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد پیام نور از طریق آزمون سراسری و یا فراگیر ورودی سالهای ۹۲ و ۹۳ را در صورت داشتن مغایرت معدل یک نمره را بلامانع اعلام کرده است.

 

بخشنامه شرایط گرفتن واحدهای جبران معدل همزمان با دروس باقیمانده

به گزارش اخبار پیام نور (payamnor.ir) دانشجویان پیام نور برای آنکه در پایان تحصیل موفق به گرفتن مدرک شوند باید معدل کل آنها حدنصاب لازم را داشته باشد این حدنصاب برای دانشجویان کارشناسی حداقل ۱۲ و برای دانشجویان کارشناسی ارشد حداقل ۱۴ می باشد.
اما گاهی اوقات دانشجویان معدل کل آنها به این حدنصاب نمیرسد در این شرایط دانشجویان برخی دروس را که قبلا پاس کرده بوده است برای جبران معدل باید مجدد بگذرانند تا نمره بهتری کسب کنند. دروسی که دانشجو باید مجدد بگذراند دروس جبران معدل نامیده می شوند برای دانشجویان کارشناسی دروسی که نمره بین ۱۰ تا ۱۲ داشته اند و برای کارشناسی ارشد دروس که نمره بین ۱۲ تا ۱۴ داشته اند را شامل می شود .

آخرین بروزرسانی (جمعه, ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۱۸)

 

اعلام زمان ثبت نام پذیرش بدون آزمون سال ۹۳ پیام نور / لیست رشته محل های تحصیلی

به گزارش باشگاه دانشجویان پیام نور (PAYAMNOR.IR): با توجه به حذف پذیرش دانشجو کارشناسی از طریق آزمون فراگیر دانشگاه پیام نور ، داوطلبان ورود به دانشگاه پیام نور می توانند از طریق پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) وارد دانشگاه پیام نور شوند.

 

آغاز پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۴-۹۳ پیام نور / اعلام اسامی دانشجویان برتر

به گزارش باشگاه دانشجویان دانشگاه پیام نور (PNU-CLUB.COM) دانشگاه پیام نور لیست اسامی دانشجویان را برای استفاده از پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد را اعلام کرد


اسامی دانشجویان مقطع کارشناسی پیام نور که می توانند برای جایابی و استفاده از تسهیلات پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد اقدام کنند اعلام شد.

آخرین بروزرسانی (چهارشنبه, ۱۸ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۲۷)

 

واجدین شرایط معرفی به استاد ترم تابستان 93 پیام نور +بخشنام

به گزارش اخبار دانشگاه پیام نور PAYAMNOR.IR در بخشنامه جدیدی که محمدعلی کریمی معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی امروز 18 تیر 93 به شماره 19477 / 3 / د ابلاغ کرده است تکلیف مراکز و واحدهایی که در دادن معرفی به استاد دچار مشکل بوده اند را روشن کرد متن بخشنامه را در ادامه مطالعه کنید

آخرین بروزرسانی (چهارشنبه, ۱۸ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۱۲)

 

آغاز ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان 93 پیام نور / نکات مهم انتخاب واحد

به گزارش اخبار دانشگاه پیام نور (payamnor.ir) : ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان 93 پیام نور از هم اکنون آغاز شده است.

برای سهولت در انتخاب واحد نکات بسیار مهم زیر را بخوانید.

 

انتخاب واحد ترم تابستان 93 پیام نور از امروز 14 تیرماه 93 آغاز و تا 22 تیرماه 92 ادامه دارد

آخرین بروزرسانی (شنبه, ۱۴ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۲۵)

 

نتیجه اعتراضات امتحانات پیام نور در نیمسال دوم ۹۳-۹۲ اعلام شد.

به گزارش اخبار دانشگاه پیام نور (payamnor.ir) برای اولین بار مرکز آزمون دانشگاه پیام نور لیستی از نتیجه اعتراض به امتحانات پیام نور در نیمسال دوم 93-92 منتشر کرد که براساس آن اعتراض وارد بوده و کلید سوالات اصلاح شده است.

آخرین بروزرسانی (سه شنبه, ۱۰ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۸)

 

جزییات ثبت نام ترم تابستان ۹۳ دانشگاه پیام نور / دستور العمل ثبت نام

به گزارش الخبار دانشگاه پیام نور (payamnor.ir) محمدعلی کریمی سرپرست معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور دستورالعمل ثبت نام ترم تابستانی سال تحصیلی 93-92 این دانشگاه را به شرح زیر اعلام کرد:

 

اصلاحیه تقویم آموزشی ترم تابستان ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور / زمان ثبت نام و انتخاب واحد

به گزارش اخبار دانشگاه پیام نور (payamnor.ir) دفتر برنامه ریزی آموزشی دانشگاه پیام نور یک اصلاحیه برای تقویم آموزشی ترم تابستان 93 منتشر کرد.

آخرین بروزرسانی (دوشنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۸)

 

افزایش ۱۵ درصدی شهریه دانشگاه پیام نور

به گزارش اخبار پیام نور (www.payamnor.ir)معاون اداری ، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور در مورد صدور احکام و پرداخت حقوق و مزایای کارکنان گفت: دانشگاه در دو ماه حدود ۵۰ هزار حکم صادر نشده از سال ۹۱ را صادر کرد و احکام سال ۹۳ کارکنان نیز در حال صدور بوده و و قرار بر این است که تا پایان خردادماه حقوق و مزایای کارکنان مطابق با مصوب دولت پرداخت شود.

 

تمدید مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر ۹۳ (نوبت چهاردهم)پیام نور

به گزارش اخبار پیام نور (PAYAMNOR.IR),به مدت یک هفته مهلت ثبت‌نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور تمدید شد

 

داوطلبانی که موفق به ثبت‌نام در آزمون فراگیر کارشناسی ارشد سال ۹۳ دانشگاه پیام نور نشدند، می‌توانند با توجه به تمدید زمان ثبت نام تا ساعت ۲۴ چهارشنبه ۲۸ خرداد اقدام کنند.

 

 

 

 

 

 

بنابر اعلام سازمان سنجش  بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده ثبت‌نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد سال ۹۳ دانشگاه پیام نور که از سه‌شنبه ۱۳ خرداد از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز شد، و قرار بود امروز به پایان برسد تا چهارشنبه ۲۸ خرداد به مدت یک هفته تمدید شد.

داوطلبانی که تاکنون موفق به ثبت نام در این آزمون نشده‌اند می‌توانند طبق مهلت تعیین شده و پس از پرداخت ۵۷۵ هزار ریال به وسیله کارت‌های عضو شبکه شتاب با مراجعه به سایت سازمان سنجش ثبت‌نام یا ثبت‌نام خود را ویرایش کنند.

 

 

 

داوطلبان باید از لینک زیر اقدام به خرید کارت اعتباری برای ثبت نام کرده و ثبت نام خود را از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش انجام دهند.

 

 

هزینه کارت اعتباری در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر سال ۹۲ پیام نور ۵۷٫۵۰۰ هزار تومان عنوان شده است.

 

 

 

 

 

گفتنی است، آزمون فراگیر کارشناسی ارشد سال ۹۳ در ۵ گروه آموزشی و ۱۳۳ رشته امتهانی، جمعه ۱۴ شهریور ماه برگزار می‌شود.

پذیرش در این دوره فقط برای نیمسال مهر ۹۳ صورت میگیرد و علاقمندان به شرکت در دوره فراگیر امسال حداکثر تا ۳۱ شهریورماه ۹۳ باید فارغ التحصیل شده باشند.

پذیرش بر اساس ظرفیت است. در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر در هر کد رشته محل ۱۵ نفر به صورت پژوهش محور و در کد رشته محل های تهران نیز ۲۰ نفر به صورت شیوه آموزش محور مجازی نیز پذیرش خواهند شد.

 

8dpfy2a1d4gi8i3stoxd تمدید مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر 93 (نوبت چهاردهم)پیام نور

آخرین بروزرسانی (چهارشنبه, ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۰۵)

 
مطالب بیشتر...
عناوین پربازدید
عضویت در خبرنامه


نام:

ایمیل:

افراد آنلاین
ما 178 مهمان آنلاین داریم